ДОСТАВКА
Термін доставки – 24 години!
У деяких випадках до 2-3 днів, залежно від вашого розташування.
Вартість доставки та способи оплати:

Безкоштовно - самовивіз у Кам'янському з понеділка по п'ятницю (з 09.00 - 17.00) за адресою: вул. Чорновола
11А
Від 45 грн - вартість доставки при передоплаті на картку ПриватБанк
Від 65 грн - вартість доставки у разі оплати при отриманні
Після оформлення замовлення – Вам передзвонить наш менеджер, щоб уточнити на який зручний для Вас склад Нової Пошти надіслати замовлення у Ваше місто, а також відповість на всі Ваші запитання.

Всі підтверджені замовлення, які були зроблені до 16:00, відправляються того ж дня, замовлення які були зроблені після 16:00 відправляються наступного дня.

Замовлення, зроблені в суботу, неділю, а також святкові дні будуть відправлені в перший робочий день.

ВАЖЛИВО: при отриманні необхідно мати з собою паспорт або посвідчення водія для підтвердження особи. Залишились питання? Наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на будь-яке Ваше запитання! +380 (93) 344-18-77 +38 (097) 029-60-30 Або ще простіше просто замовте зворотний дзвінок!

"ANT Gear" – тут завжди раді Вам!
ДОВІДКА
Умови повернення та обміну товару
Ви можете повернути або обміняти товар на аналогічний протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дати передачі Товару Покупцю, зазначеному в документі, що підтверджує передачу Товару від Продавця до Покупця.

Поверненню та обміну на аналогічний підлягає лише той Товар, який не має ознак використання та за наявності оригінальної, цілісної та неушкодженої упаковки.
Для оформлення повернення або обміну Товару на аналогічний Вам необхідно надати товарно-транспортну накладну.

Процедура оформлення повернення або обміну Товару на аналогічний відбувається шляхом подання Вами електронної заявки, яка надсилається на електронну пошту suportantgear@gmail.com або за телефоном +380 (97) 029-60-30. Наш менеджер після обробки Вашої заявки на повернення або обмін товару на аналогічний зв'яжеться з Вами засобами електронного зв'язку або електронною поштою для обговорення деталей.

Транспортні витрати на обмін товару належної якості оплачуються покупцем.
Повернення коштів, сплачених за товар, повертаються Покупцю протягом 10 (десяти) банківських днів після отримання Товару Продавцем.
Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, можна придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахунком вартості, або отримати кошти у розмірі вартості поверненого товару протягом 7 (семи) днів. Також можна здійснити обмін товару на аналогічний при першому надходженні відповідного товару у продаж.